1. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadi savu pasūtījuma numuru Maksājuma mērķī, lai nodrošinātu, ka Tavs pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

 • Izvēlies sev interesējošās preces, pievieno grozā, izvēlies sev vēlamo maksāšanas un piegādes veidu.
 • Nospiežot pogu tālāk tiks parādīts Jūsu pasūtījuma kopsavilkums. Pārliecinieties, ka visa ievadītā informācija ir precīza.
 • Nospiežot pogu Pirkt uz Jūsu e-pastu tiks izsūtīts priekšapmaksas rēķins.
 • Pēc rēķina apmaksas izsūtīsim Jums preci.

2.  Preču apmaksa caur internetbanku.

 • Iespējams norēķināties ar: Swedbank, SEB, Luminor un Citadele banku internetbankām.
 • Dati, kas nepieciešami, lai pievienotos internetbankai, tiek izmantoti tikai šim nolūkam un netiek nodoti interneta veikalam.
 1. Noformējiet pasūtījumu un sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties savu internetbanku.
 2. Jūs pāradresēs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt
 3. Internetbankas lapā pievienojieties kā ierasts, par izvēlētajām precēm sistēmā jau būs noformēts rēķins. Jums atliek tikai apstiprināt maksājumu.
 4. Pēc maksājuma apstiprināšanas, Jūs atgriezīsieties mūsu mājas lapā.

3. VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes.

 • Veicot priekšapmaksu, Tu vari izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.
 • Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.

SVARĪGI!!

 • Rēķina apmaksas termiņš 2 darba dienas. Nesaņemot rēķina apmaksu norādītajā laikā pasūtījums tiek anulēts.

Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai aizpildot pieteikuma formu kontaktu sadaļā.

Atlaižu kodi

1. Kas ir atlaižu kodi?

Atlaides kods ir unikāls burtu un/vai ciparu komplekts, ar kuru Jūs varat iegādāties preces ar noteiktu atlaidi. Atlaižu kodi ir unikāli un katrs no tiem var sniegt dažāda lieluma atlaidi, kas piemērojama visam internetveikala sortimentam vai tā daļai, ar atšķirīgu derīguma termiņu un dažādiem lietošanas nosacījumiem. Dažos gadījumos atlaides kods var netikt piemērots, ja netiek sasniegta minimālā pasūtījuma summa.

2. Kā var saņemt atlaižu kodu?

Atlaižu kodu var saņemt no Pārdevēja, par kuru klients var tikt informēts mājaslapā, e-pastā, SMS, sociālajos tīklos utt.

3. Kas var saņemt un izmantot atlaižu kodus?

Ikviens lietotājs, kurš ir informēts par aktuālo akciju, piem. caur tādiem kanāliem kā e-pasta jaunumi, SMS vai sociālajos tīklos utt.

4. Kā izmantot atlaižu kodus?

4.1. Mūsu interneta veikalā atlasi vajadzīgos produktus un ieliec tos grozā.
4.2. Iepirkumu grozā Jūs redzēsiet informāciju par savu pasūtījumu un logā “Atlaides kods”, jāieraksta aktīvais atlaižu kods un tad noklikšķini uz pogas “Iesniegt”.  Jums tiks piešķirta atlaide.
4.3.  Šādi varēsiet apskatīt, pārbaudīt un aktivizēt piemēroto atlaidi.

4.4.  Pēc tam ievadiet pārējo nepieciešamo informāciju priekš pasūtījuma, atlasiet vēlamo piegādes un apmaksas veidu un nospiediet uz pogas "Tālāk".
4.5. Nākamajā logā redzēsiet sava pasūtījuma kopsavilkumu. Pārliecinieties, ka visa ievadītā informācija ir precīza un nospiediet uz pogas "Pirkt". 
4.6. Apsveicam! Tavs pasūtījums ar piemērotu atlaidi ir veikts. Gaidiet pasūtījuma piegādi.

5.  SVARĪGI!

5.1. Vienā pasūtījumā var izmantot tikai 1 atlaižu kodu.